У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в м. Києві та перебоями в роботі транспорту, що ускладнює приїзд викладачів, співробітників, студентів до навчальних корпусів, ректорат вносить зміни до загальної організації навчального процесу в університеті.

Навчальний процес з 19 лютого 2014 року буде здійснюватися переважно за дистанційною формою з акцентом на самостійну роботу студентів.

Відсутність на заняттях студентів, які з об’єктивних причин не змогли прибути до університету, буде розглядатися як пропуск з поважних причин. Для таких студентів деканати організують додаткові консультації за окремим графіком.

Жінкам-викладачам і співробітницям університету передбачено скорочений робочий день. У зв’язку з обмеженнями в роботі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів столиці жінкам, що мають дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, дозволено залишитися вдома для догляду за ними і здійснювати роботу по можливості в дистанційному режимі.