Директору Інституту історичної освіти
Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
професору Сушку О.О.

Шановний Олександре Олександровичу!

Національна спілка краєзнавців України сердечно дякує Вам за своєчасну меценацьку підтримку проведення ІV з'їзду Спілки, котрий відбувся 28 жовтня у м.Києві.
     На нашому форумі широко обговорено проблеми відродження української історії, культури та духовності, гостро ставились питання відновлення та збереження національних святинь, окреслені завдання виховання національної гідності і патріотизму у молоді, шляхи підтримки вищих органів влади у справі консолідації українського суспільства перед новими викликами часу.
     Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Вами у справі духовного відродження нашої рідної України.
     Бажаємо Вам, шановний Олександре Олександровичу, нових успіхів на благо нашої держави.
     З глибокою повагою,

Національної спілки краєзнавців
України академік НАН України, Герой України                                                                    П.Т.Тронько