Протягом 2010-2011 рр. продовжується співпраця Інституту історичної освіти з Міжнародною Українською школою. У межах реалізації програми Міністерства освіти і науки, молоді  та спорту України щодо надання середньої освіти українцям за кордоном, Міжнародна Українська школа проводить річну державну підсумкову атестацію українських шкіл  в 35 країнах світу.
Доцент кафедри всесвітньої історії Осмоловська Олена Юріївна входить у робочу групу Міністерства освіти та Міжнародної школи та проводить атестацію учнів з історії. За плідну співпрацю  отримала подяки та грамоти від українських навчальних закладів за кордоном.

Робоча група Міносвіти України для атестації з історії учнів українських шкіл за кордоном.

Вручення атестатів в українській школі у Римі (Італія)

Вручення атестатів в українській школі у Венеції (Італія)

Суботня школа "Ерудит" в Празі (Чехія)