Osmolovskyi

Осмоловський Сергій Олександрович

Кандидат економічних наук, доцент,  завідуючий, професор кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Нова історія країн Європи та Америки

Коло наукових інтересів: Становлення системи державного регулювання економіки в США на поч. ХХ ст.

Всесвітня історія [Текст] : підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С. О. Осмоловський, Т. В. Ладиченко. - К. : Генеза, 2009. - 240 с.: іл.
Всемирная история [Текст] : учеб. для 9 кл. общеобразоват. учеб. заведений : [пер. с укр.] / С. А. Осмоловский, Т. В. Ладыченко. - 2-е изд. - К. : Генеза, 2011. - 239 с. : ил. - Пер. изд. Всесвітня історія : підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С. О. Осмоловський, Т. В. Ладиченко. - К., 2009.
Всесвітня історія [Текст] : підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С. О. Осмоловський, Т. В. Ладиченко. - 2-ге вид. - К. : Генеза, 2011. - 240 с. : кольор. іл.
Всесвітня історія [Текст] : підруч. для 10 кл. загальноосвіт. навч. закл. : профіл. рівень / Т. В. Ладиченко, С. О. Осмоловський. - 2-ге вид. - К. : Генеза, 2012. - 302 с. : іл.
Всесвітня історія. 9 [клас] [Текст] : підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С. О. Осмоловський, Т. В. Ладиченко. - Київ : Генеза, 2017. - 240 с. : кольор. іл.

4erevko2

Черевко Оксана Степанівна

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Новітня історія країн Європи та Америки, Вступ до спеціальності, Політичні системи країн Заходу і Сходу.

Коло наукових інтересів: Економічний, соціальний та політичний розвиток  країн Західної Європи та Північної Америки др. пол. ХХ – поч. ХХІ ст.

Основні праці:

Розділ до колективної монографії «Французька модель державності: політичний, економічний, соціальний і правовий аспекти». Назва розділу «Внутрішньополітичні аспекти французької державності. Феномен Шарля де Голля в новітній історії Франції» (с. 26-53), Інститут міжнародних відносин. – К., 2015. – 492 с.

Маргарет Тетчер та її реформаторська діяльність на чолі консервативного уряду Великої Британії (1979-1990 рр.), Національний педагогічний ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К., 2001.

Gon4ar

Гончар Юлія Борисівна

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Нова історія країн Азії та Африки, Цивілізації традиційного Сходу, Новітня історія країн Європи та Америки.

Коло наукових інтересів: Зовнішня політика США, історія міжнародних відносин, актуальні питання Новітньої історії країн Європи і Америки.

Основні праці:

Еволюція політики США щодо інтеграційних процесів у Західній Європі (кінець 80-х-90-і роки), Нац. акад. наук України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 1997.

IMG 20190918 115316

Бабенко Роман Вікторович

Викладає дисципліни: Історія стародавнього світу

Коло наукових інтересів: Історія Золотої Орди, взаємовідносини

Золотої Орди з  населенням східної Європи

Основні праці:

Взаємовідносини Золотої Орди і Південно-Західної Русі в XIII ст., Національний педагогічний ун-т ім. М.П.Драгоманова. - К., 2004.

Osmolovska

Осмоловська Олена Юріївна

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Історія середніх віків, Країнознавство та міжнародний туризм.

Коло наукових інтересів: Ментальність середньовічної Європи.

Основні праці:

Державна політика щодо професорсько-викладацьких кадрів радянської України (1920-1930-ті рр.), Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. - К., 2004

Malovanyi

Мальований Олександр Олексійович

Кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Регіональна історія країн світу, Нова історія країн Європи та Америки, Сучасна історія країн ЄС.

Коло наукових інтересів:  Енергетичний фактор у міжнародних відносинах, історія регіональної інтеграції, історичні регіони світу

Основні праці:

Енергетичний фактор у процесах регіональної інтеграції (друга половина XX - початок XXI століття),  Нац. пед. ун-т ім. М. П. Драгоманова.- К.,2012.

НАТО — cила, що захищає мирних громадян / Т. Бакка, О. Волошенюк, О. Желіба, Р. Євтушенко, Т. Мелещенко, О. Мальований,  О. Мокрогуз; за ред. О. Волошенюк, С. Дьоми. – К. : ВСВСДГО, 2019. – 164 с.

zhuravleva

Журавльова Людмила Віталіївна

Кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Країнознавство та міжнародний туризм, Цивілізації Нового Світу, Історія країн Близького сходу.

Коло наукових інтересів: Історія дипломатії США, проблеми взаємовідносин США та країн Латинської Америки; космічна політика США.

Основні праці:

Політика США щодо комерціалізації космічної діяльності (1989 - 2012 рр.), Київ. нац. ун-т ім .Тараса Шевченка. - Київ, 2017.

Ma4ay 2

Мачай Олена Олегівна

Асистент, аспірант кафедри всесвітньої історії

Викладає дисципліни: Нова історія країн Європи та Америки (семінари).

Коло наукових інтересів: Історія Золотої Орди в XII-XV ст.

korostelova

Коростельова Анна Сергіївна

Лаборант кафедри всесвітньої історії. Студентка 3 курсу, 31 іархЕ групи

спеціалізація – Експертиза культурно-історичних цінностей.

Коло наукових інтересів: «Англо-гугенотські відносини та їх вплив на

ситуацію в Європі (1559-1598 рр.)».

vilhova555

Вільхова Анастасія Олегівна

Лаборант кафедри всесвітньої історії. Студентка 4 курсу, 43ісоК групи

спеціалізація – Країнознавство.

Активний член студентського самоврядування.

Вокалістка ансамблю народної пісні «Золоте перевесло».

Коло наукових інтересів: «Еволюція образів «Інших» в контексті окупаційної

політики нацистської Німеччини».