Життя факультету  

   

Студентське самоврядування  

   

Хто на сайті?  

На сайті 178 гостей та користувачі відсутні

   
На прес-конференції ректорів київських вузів наш ректор Віктор Петрович Андрущенко заявив, що платних послуг для студентів у НПУ не буде. Про це йшла мова на прес-конференції, в якій взяли участь ректор НПУ ім. Драгоманова Віктор Андрущенко, ректор Національного університету будівництва і архітектури Анатолій Тугай та ректор національного транспортного університету Микола Дмитриченко.

За словами Андрущенка, питання про введення будь-яких платних послуг може вирішуватися тільки вченою радою вузу, ректоратом та студентським самоврядуванням. «Студент - це центр системи навчальних закладів, все крутиться навколо нього».

У той же час він висловлює подяку Кабміну та міністерству освіти за ухвалені 27 вересня постанови, які, за його словами, вирішують цілий ряд питань про функціонування навчальних закладів в умовах ринкової економіки.

Ректори висловилися на підтримку думки Президента щодо необхідності перегляду постанови про введення платних послуг для студентів і закликали не втягувати студентів у політичні ігри.