Міністерство освіти і науки України, Всесвітня Рада Обдарованих та Талановитих Дітей, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Союз обдарованої молоді", НПУ ім.М.П.Драгоманова, Інститут обдарованої дитини Академії педагогічних наук України інформують про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю серед молоді. Метою проведення конкурсу є допомога в реалізації здібностей обдарованої молоді як одного з фундаментальних завдань системи освіти у формуванні сучасного, європейського, інтелектуального та висококультурного українського суспільства. Конкурс розрахований на шкільну та студентську молодь, яка цікавиться наукою, журналістикою, соціальними проблемами.