Життя факультету

Студентське самоврядування

На сайті 250 гостей та користувачі відсутні

Шановні колеги! На історичному факультеті НПУ імені М.П.Драгоманова започатковано видання загальнодержавного наукового історичного журналу «Світ Кліо».

Метою видання є:

• ознайомлення читачів з результатами новітніх наукових розробок і досліджень вітчизняних та зарубіжних вчених у різних галузях історичної науки
  • введення до наукового обігу раніше невідомих дослідникам архівних документів, широкого кола інших історичних джерел
  • висвітлення актуальних подій наукового життя

Мова видання: українська, англійська, німецька, російська. Тематичні рубрики: Історія України, Всесвітня історія, Історична регіоналістика, Теорія, методологія і методика історичного дослідження, Історіографія, Історичне джерелознавство, Археологія, Етнологія, Спеціальні галузі історичної науки, Архів у журналі, Музей і час, Світлина номера, Рецензії та огляди, Наукова хроніка та інформація, Книжкова полиця.

Публікація безкоштовна. Вимоги до рукописів наукових статей можна переглянути за посиланням .

Запрошуємо до співпраці.