Розпорядження №3
по історичному факультету НПУ ім. М.П. Драгоманова від 11.03.2020 р.

Відповідно до наказу ректора НПУ ім. М.П. Драгоманова №187-11 від 11 березня 2020 року:

- забезпечити з 12 березня 2020 року по 03 квітня переведення освітнього процесу на факультеті на дистанційну форму.
- дотримуватись виконання графіку освітнього процесу та навчальних планів із використанням технологій дистанційного навчання
- перенести проведення усіх навчальних та виробничих практик, запланованих у березні на квітень-травень 2020 р. З 12 березня продовжити теоретичне навчання, заплановане на квітень-травень;
- завідувачам кафедр забезпечити організацію та систематичний облік виконання викладачами навчального навантаження та інших видів робіт згідно індивідуального плану;
- викладачам факультету скласти персональний план роботи на означений період з урахуванням занять відповідно до розкладу, погодити його онлайн у завідувача кафедри та надіслати на електронну адресу деканату Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- викладачам факультету розмістити завдання зі своїх курсів на дистанційній платформі moodle.npu.edu.ua відповідно до робочих програм навчальних дисциплін
- викладачам факультету до 1.04. 2020 р. здати завідувачу кафедри персональний звіт про виконану роботу відповідно плану
- завідувачам кафедр здати звіти викладачів кафедри до 4.01.2020 заступнику декана з навчально-методичної роботи на електронну адресу деканату Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- табелювання співробітників провести в установленому порядку
- студентам факультету здійснювати навчання відповідно до інструкцій викладачів
- контроль за виконанням навчального процесу на дистанційній платформі покласти на заступника декана з навчально-методичної роботи Сегеду Р.А.

Декан історичного факультету Т.В. Мелещенко