Розширене засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова

Ректор університету, академік НАПН України В.П. Андрущенко і декан історичного факультету Т.В. Мелещенко

30 серпня 2019 відбулось розширене засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова, присвячене підведенню підсумків роботи університету за минулий навчальний рік, визначенню пріоритетних завдань на наступний та нагородження переможців рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр і викладачів.

Історичний факультет вже вкотре підтвердив свій статус і посів 3 місце у номінації «Факультет у 2018-2019 навчальному році».

Це спільний результат і заслуга кожного члена колективу! Так тримати! Успіхів і творчого неспокою!

На фото зліва направо: голова студентського парламенту факультету Коваль І., заступник декана Мальований О.О., голова ППОС Костишак В. голова СНТ факультету Татко Д., проф. Т.В. Ладиченко, заступник декана Сегеда Р.А., проф. В.Й. Борисенко, доц. Руденко Н.В., проф. І.Г. Вєтров, доц. Гончар Ю.Б., декан Мелещенко Т.В., проф. Потильчак О.В., доц. Бакка Т.В., проф. Стоян Т.А.