Міжнародна наукова конференція «Національна політика комуністичного режиму СРСР в Україні у роки Другої світової війни. До 75-річчя вигнання нацистських загарбників з України»

Історичний факультет обирає найактуальніші теми для обговорення.

30 жовтня відбулась міжнародна наукова конференція «Національна політика комуністичного режиму СРСР в Україні у роки Другої світової війни. До 75-річчя вигнання нацистських загарбників з України» організована кафедрою етнології та краєзнавства у партнерстві з Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національним музеєм історії України у Другій світовій війні за вагомої підтримки університету. Головний меседж конференції - говорити правду про історичні реалії, розвінчувати міфи і відтворювати історичну пам’ять, спражню і не спотворену!