Засідання Президії НАН України

Науковий потенціал Історичного факультету є потужним і беззаперечним, про це свідчить факт залучення наших фахівців до обговорення наукових досліджень науковців Інституту історії НАН України.

Так 9 жовтня 2019 року під головуванням першого віце-президента Національної академії наук України академіка Антона Наумовця відбулося чергове засідання Президії НАН України.

Із теми «Початок Другої світової війни та Україна в сучасному науковому дискурсі» виступив завідувач відділу історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України доктор історичних наук Олександр Лисенко.

В обговоренні доповіді Олександра Лисенка виступили декан історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор Іван Патриляк, директор Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України академік Сергій Комісаренко, директор Інституту історії України НАН України академік Валерій Смолій, а також завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін історичного факультету Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, доктор історичних наук, професор Олександр Потильчак,