Екскурсія до Національної історичної бібліотеки України

17 вересня декан факультету Тетяна Володимирівна Мелещенко, студенти першого курсу та представники студентських самоврядних організацій відвідали Національну історичну бібліотеку України

Чому це важливо?
По-перше, якщо професійно займатися історією, то необхідно працювати з джерелами та літературою.
По-друге, професійне знайомство з бібліотекою, її фондами, можливостями та особливостями роботи допоможе спланувати свою дослідницьку діяльність.
По-третє, знайомство зі стародруками, надихає та дає відчуття занурення в історію.

Співробітники бібліотеки люб’язно і професійно провели ознайомчу екскурсію, продемонстрували декілька раритетних стародруків, зокрема два видання Синопсиса, рукописний Пом’янник, якому більше 150 років, факсимільне видання Пересопницького Євангелія, одне з останніх видань Острозької Біблії Івана Федорова, Історію Франції, де описано правителів та їх дружин, зокрема міститься розділ присвячений Анні Ярославні…

Також студентів ознайомили з можливостями роботи з електронними каталогами та онлайн-ресурсами. На завершення зустрічі було презентовано бібліографічний покажчик «Історія країни» 2017. Приємною несподіванкою став подарунок покажчика для бібліотеки історичного факультету. Висловлюємо щиру подяку адміністрації і співробітникам бібліотеки за теплу зустріч, професійну презентацію та знайомство з особливостями роботи бібліотеки. Вітаємо студентів, які отримали читацький квиток та можливість користуватися фондами. Сподіваємося, що майбутні дослідники скористаються наявними можливостями. Також, скориставшись нагодою, студенти прогулялися подвір’ям Києво-Печерської Лаври, ознайомившись з архітектурним ансамблем визначної історичної пам’ятки.