Відповідно до норм законодавства, орган громадського самоврядування мав затвердити або відхилити кандидатуру, яка вносилася кадровою комісією нашого університету. На розгляд колективу була внесена кандидатура Тетяни МЕЛЕЩЕНКО - кандидата історичних наук, професора.

IMG 6632

У обговоренні кандидатури декана взяли участь Петро ЧЕРНЕГА - доктор історичних наук, професор кафедри історії та етнології України

IMG 6636

Тетяна ЛАДИЧЕНКО - кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри методології та методики суспільних дисциплін

IMG 6639

Олександр ПОТИЛЬЧАК - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін

IMG 6640

Михайло ЖУРБА - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії та археології

IMG 6641

Анастасія МАРЦЕНЮК - голова студентського парламенту історичного факультету

IMG 6643

Із словами підтримки кандидатури Тетяни МЕЛЕЩЕНКО виступив ректор університету Віктор АНДРУЩЕНКО - доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.

IMG 6644

Із 69 осіб, які були присутні на зборах 68 підтримали кандидатуру Тетяни МЕЛЕЩЕНКО. Таким чином, колектив факультету висловив повну підтримку пані Тетяні.

Вітаємо!